Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica a proiectarii “Modernizare drumuri de interes local in comuna Leresti, jud. Arges
- Număr anunț
- DA20888089
- Autoritate contractantă
- COMUNA LERESTI (PRIMARIA COMUNEI LERESTI) (CUI 4318423)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU CATALIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24946716)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.496 RON
- Valoare atribuită
- 2.496 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:54
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.496 RON
din 2.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro