Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transfer Registru Agricol in Registru Agricol varianta web APLxPERT, loc. recea-cristur, jud. Cj
- Număr anunț
- DA21076215
- Autoritate contractantă
- Comuna Recea-Cristur (Primaria Recea-Cristur) (CUI 4426255)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 14:10
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro