Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manseta tensiune arteriala adult M/Manseta adult masura xl/Senzor oxigen mainstream
- Număr anunț
- DA20875104
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.393 RON
- Valoare atribuită
- 3.393 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 13:03
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.393 RON
din 3.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro