Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de raparatii si intretinere instalatii electrice si iluminat public

Număr anunț
DA21085675
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
PÎRCĂLĂBIORU CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34224517)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.564 RON
Valoare atribuită
9.564 RON
Data publicării
28.08.2018 13:52
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.564 RON

din 9.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.