Ofertă refuzată Cumpărare directă

REACTIVI

Număr anunț
DA21085535
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640 RON
Valoare finală
640 RON
Data publicării
28.08.2018 13:46
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.