Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE RETEA CU SWITCH SI ROUTER DUAL BAND

Număr anunț
DA21082782
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,02 RON
Valoare atribuită
492,02 RON
Data publicării
28.08.2018 11:41
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,02 RON

din 492,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.