Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRIMEBUTIN CPR 100MG CUTIE X30CPR(TRIMEBUTINUM) MAGISTRA
- Număr anunț
- DA20890975
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,30 RON
- Valoare atribuită
- 669,30 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 13:17
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669,30 RON
din 669,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro