Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie MAI 32914
- Număr anunț
- DA21077979
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- TUDAN TRAVEL SERVICES SRL (CUI RO28197450)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,92 RON
- Valoare atribuită
- 510,92 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 16:11
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510,92 RON
din 510,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro