Ofertă refuzată Cumpărare directă

NIVOLUMABUM / Opdivo 10 mg / ml x 1 flac. x 100 mg conc. pt. sol. perf.

Număr anunț
DA20879982
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.314 RON
Valoare finală
25.314 RON
Data publicării
20.07.2018 09:51
Data finalizării
23.07.2018 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.