Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere NVT

Număr anunț
DA21067957
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
UNIMOG SERVICE SRL (CUI 33234695)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.620,71 RON
Valoare atribuită
3.620,71 RON
Data publicării
24.08.2018 13:10
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.620,71 RON

din 3.620,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.