Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plan Urbanistic Zonal(P.U.Z.), Statie Epurare Canalizare

Număr anunț
DA20892054
Autoritate contractantă
COMUNA VADU SAPAT (PRIMARIA) (CUI 16346508)
Furnizor / câștigător
TOPING COMPANY SRL (CUI 17755020)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
23.07.2018 14:14
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.