Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultata pt organizarea proced simplificate - furnizare si servicii
- Număr anunț
- DA20889631
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- Munteanu Andreea-Clara PFA (CUI 33100251)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.900 RON
- Valoare atribuită
- 16.900 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 12:09
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.900 RON
din 16.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro