Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHERESTEA

Număr anunț
DA20887140
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
LUXUS L&D FOREST SRL (CUI RO15349212)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
23.07.2018 10:10
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.