Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie registre evidenta a sesizarilor pentru deschiderea succesiunilor

Număr anunț
DA20888534
Autoritate contractantă
COMUNA (PRIMARIA JILAVELE) (CUI 4365174)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,22 RON
Valoare atribuită
67,22 RON
Data publicării
23.07.2018 11:14
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,22 RON

din 67,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.