Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Capac pentru camine de vizitare
- Număr anunț
- DA20887896
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- DE815226556 Meierguss Sales & Logistics GmbH & Co.KG
- Cod CPV
- 44423750-3 · Capace pentru canale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.766 RON
- Valoare finală
- 34.930 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:47
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.