Ofertă acceptată Cumpărare directă

reabilitare sali de clasa scoala vladimir

Număr anunț
DA20886603
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
GIMEDITRANS 2012 S.R.L. (CUI 30826013)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.531,25 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
23.07.2018 09:40
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 25.531,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.