Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs Comunicare si colaborare in echipa
- Număr anunț
- DA21068149
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- EXEC-EDU-FORMARE CONTINUA MANAGERIALA SRL (CUI RO18089478)
- Cod CPV
- 80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750 RON
- Valoare finală
- 2.750 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 13:24
- Data finalizării
- 28.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.