Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,4% sub estimat

Rola hartie industriala, albastra,2 str, dim portie 23x35cm,350 m/rola, 2 role/setCod RTC WP008000

Număr anunț
DA21083392
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,60 RON
Valoare atribuită
800 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
28.08.2018 12:06
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 854,60 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 54,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.