Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto Canon EOS 1300D + Obiectiv 18-55mm IS II f/3.5-5.6, cu accesorii

Număr anunț
DA20889384
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,19 RON
Valoare atribuită
1.983,19 RON
Data publicării
23.07.2018 11:55
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,19 RON

din 1.983,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.