Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FOTO OBIECTIV TAMRON SP 24-70 mm F/2.8 DI VC USD

Număr anunț
DA20887499
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.246,13 RON
Valoare atribuită
3.246,13 RON
Data publicării
23.07.2018 10:26
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.246,13 RON

din 3.246,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.