Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
truse medicale de prim ajutor
- Număr anunț
- DA20886762
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.108,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.996,10 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 09:49
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.996,10 RON
din 2.108,60 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 112,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.