Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet Scoala Nr.3 Buftea
- Număr anunț
- DA21081275
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 BUFTEA (CUI 36558769)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,64 RON
- Valoare atribuită
- 306,64 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:36
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,64 RON
din 306,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro