Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 4142 C.S 8 FAGETEL
- Număr anunț
- DA20884084
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.920 RON
- Valoare atribuită
- 18.920 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 13:50
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.920 RON
din 18.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro