Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de contabilitate

Număr anunț
DA21085443
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
SENIOR ACCOUNTING SERVICES SRL (CUI RO17884033)
Cod CPV
79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.500 RON
Valoare atribuită
115.500 RON
Data publicării
28.08.2018 13:42
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.500 RON

din 115.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.