Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DDD ISU BISTRITA CIF 4347496

Număr anunț
DA20887433
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.561,88 RON
Valoare atribuită
2.561,88 RON
Data publicării
23.07.2018 10:23
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
23.07.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.561,88 RON

din 2.561,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.