Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mandat postal cu dunga albastra

Număr anunț
DA21079156
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BOTOSANI (CUI 13584076)
Furnizor / câștigător
AZUR-C.D. SRL (CUI RO8512260)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
28.08.2018 08:55
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.