Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

MIERE APICOLA POLIFLORA

Număr anunț
DA21089489
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
APICOLA SRL (CUI RO9076371)
Cod CPV
03142100-9 · Miere naturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605,80 RON
Valoare atribuită
1.444,80 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
29.08.2018 09:21
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.444,80 RON

din 1.605,80 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 161 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.