Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele si materiale de acoperire a peretilor

Număr anunț
DA20898470
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,15 RON
Valoare atribuită
70,15 RON
Data publicării
24.07.2018 11:56
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,15 RON

din 70,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.