Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare Pc, instalare,
- Număr anunț
- DA20897432
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
- Furnizor / câștigător
- RAILCO SRL (CUI RO22172465)
- Cod CPV
- 50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,27 RON
- Valoare atribuită
- 193,27 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:06
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,27 RON
din 193,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro