Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE LABORATOR

Număr anunț
DA20894812
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.273 RON
Valoare atribuită
1.273 RON
Data publicării
24.07.2018 08:46
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.273 RON

din 1.273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.