Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de performanță energetică - cladire - Scoala Siscani, comuna Hoceni

Număr anunț
DA20894426
Autoritate contractantă
Comuna Hoceni (CUI 3394309)
Furnizor / câștigător
VILLAGE MED SRL (CUI 31648690)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,25 RON
Valoare atribuită
910,25 RON
Data publicării
24.07.2018 07:55
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,25 RON

din 910,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.