Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atela aluminiu reutilizabila, impermeabila si compatibila RMN - XS, pumn / deget
- Număr anunț
- DA21090797
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141760-5 · Atele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,50 RON
- Valoare atribuită
- 362,50 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:26
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
362,50 RON
din 362,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro