Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PLANSA CENTENARUL UNIRII "DIN JERTFA S-A NASCUT UNIREA"

Număr anunț
DA21087692
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA (CUI 19127987)
Furnizor / câștigător
ROVIMED PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO26554603)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
28.08.2018 15:53
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.