Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii publicitate radio local

Număr anunț
DA21087664
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arta Zalau (CUI 13889836)
Furnizor / câștigător
MEDIA GROUP SERVICES INTERNATIONAL SRL (CUI RO13869251)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392,48 RON
Valoare atribuită
1.392,48 RON
Data publicării
28.08.2018 15:50
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392,48 RON

din 1.392,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.