Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

PAINE + ZAHAR

Număr anunț
DA20892746
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,75 RON
Valoare atribuită
210,70 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
23.07.2018 14:49
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,70 RON

din 211,75 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.