Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCATOR ACUMULATOR AA/AAA WHITENERGY

Număr anunț
DA21086716
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,10 RON
Valoare atribuită
210,10 RON
Data publicării
28.08.2018 14:45
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,10 RON

din 210,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.