Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava sudata zincata 1 1/2 62206.17.07
- Număr anunț
- DA20897361
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.282,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.282,12 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:03
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.282,12 RON
din 3.282,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro