Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA21082167
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483,90 RON
Valoare atribuită
1.483,90 RON
Data publicării
28.08.2018 11:15
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483,90 RON

din 1.483,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.