Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE CHIRURGICALE, Nr.G8, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x46MM cod BL208N

Număr anunț
DA20895907
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,30 RON
Valoare atribuită
412,30 RON
Data publicării
24.07.2018 09:53
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,30 RON

din 412,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.