Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,9% sub estimat
Tub conector joasa presiune in T cu supapa compatibil Medrad/Imaxeon Spectris, Stellant, Salient
- Număr anunț
- DA20894434
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
- Cod CPV
- 44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.095 RON
- Valoare atribuită
- 3.690 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 07:55
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.690 RON
din 4.095 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 405 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.