Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Achizitie utilaje in comuna Dobresti, judetul Bihor
- Număr anunț
- SCN1013739
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBRESTI (PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI BIHOR) (CUI 5628791)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577.197,47 RON
- Valoare atribuită
- 560.000 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2018 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1011351
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020701
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550
Valoare atribuită
560.000 RON
din 577.197,47 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 17.197,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.