Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
L-CARNITINE 3000 MG GOLD 20 UNIDOSE
- Număr anunț
- DA20888528
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
- Furnizor / câștigător
- GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
- Cod CPV
- 33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,74 RON
- Valoare atribuită
- 442,98 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 11:14
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,98 RON
din 553,74 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 110,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.