Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dezumidificator si purificator Woods DS15F
- Număr anunț
- DA20887852
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
- Cod CPV
- 42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.915,98 RON
- Valoare finală
- 4.915,98 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 10:45
- Data finalizării
- 24.07.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.