Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese pentru utilaje agricole
- Număr anunț
- DA21094011
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- URSA MARE COMPROD SRL (CUI RO3903640)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.589,66 RON
- Valoare atribuită
- 5.589,66 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 13:10
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.589,66 RON
din 5.589,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro