Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe frontala ARCTIC APL81012BDW3, 8kg, 1000rpm, A+++, alb

Număr anunț
DA21092854
Autoritate contractantă
LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,07 RON
Valoare atribuită
899,07 RON
Data publicării
29.08.2018 12:07
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,07 RON

din 899,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.