Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat

Achizitie motostivuitor

Număr anunț
SCN1013737
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
VECTRA EUROLIFT SERVICE SRL (CUI 6597308)
Cod CPV
44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.260,50 RON
Valoare atribuită
129.000 RON 14,7% sub estimat
Data publicării
24.08.2018 08:06
Anunț de atribuire
SCNA1004589
Termen limită
04.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020807

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

129.000 RON

din 151.260,50 RON estimat 14,7%

Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 22.260,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.