Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole de papetarie si birotica
- Număr anunț
- DA20900808
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
- Furnizor / câștigător
- COSTEA NICULINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26774196)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.416 RON
- Valoare atribuită
- 3.416 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 13:55
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 17:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.416 RON
din 3.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro