Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sfoara canepa 200 g

Număr anunț
DA20898748
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
19433000-0 · Fire de bumbac (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
24 RON
Data publicării
24.07.2018 12:10
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24 RON

din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.