Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PENTRU COMUNA PESTISU MIC

Număr anunț
DA20896203
Autoritate contractantă
COMUNA PESTISU MIC (CUI 4374148)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490,99 RON
Valoare atribuită
490,99 RON
Data publicării
24.07.2018 10:07
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490,99 RON

din 490,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.