Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmire documentație cadastrală teren situat pe sos. Sibiului FN- Medias
- Număr anunț
- DA21078879
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- Anderco Sergiu George (CUI 26143888)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:32
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro